Trening personalny

Dla poprawienia skuteczności i bezpieczeństwa treningu istnieje możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych trenerów personalnych. Wszyscy bez względu na staż i cele treningowe mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

 

Piotr Prusik

piotr

Ze sportem związany od 14 lat. Początkowo był to boks, z czasem poważnie zainteresował się treningiem siłowym. W swoich treningach pomaga wyznaczyć cel i skutecznie go realizuje.Jego specjalnością są treningi obwodowy-wytrzymałościowe. Po pracy głównie interesuje się kalisteniką oraz street workoutem. Na naszej siłowni znajdziecie go w weekendy

 

Krzysztof Kruszewski

15355583_1409227455784538_504325820112133117_n

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo jego największą pasją była piłka nożna. Obecnie trener personalny, pasjonat sportów walki oraz sportów siłowych. Od 14 lat związany z boksem. Zaczynał jako zawodnik 06 Kleofas Katowice, na koncie ma kilkadziesiąt walk amatorskich w Polsce i Wielkiej Brytanii. Swoją wiedzę poszerza na kursach treningów w podwieszeniu, kettlebell oraz treningów funkcjonalnych. Jako trener stara się się zarażać otoczenie chęcią podejmowania aktywności fizycznej. W swoich treningach przykłada dużą wagę do prawidłowej techniki, która chroni przed kontuzjami. Na siłowni możecie spotkać go w środy, piątki oraz weekendy!:)

Łukasz Bartosik

18280262_1285880448133865_53984117_n

Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od kilkunastu lat związany ze sportami siłowymi. Uczestnik oraz organizator zawodów siłowych. W wolej chwili poświęca się sztukom walki. We wcześniejszych latach był to boks i karate, obecnie uczęszcza na treningi MMA. Prywatnie zajmuje się elektrostymulacją oraz tapingiem. Z własnego doświadczenia wie jak skutecznie i bezpiecznie przeprowadzić trening personalny. W Centrum Fitness Monopol jest zarówno trenerem jak i masażystą.

Krzysztof Gonet

Gonet-205x300

Absolwent katowickiego AWF- u i pasjonat sportów walki. To trener personalny, który pomaga wyznaczyć cel treningowy i skutecznie pomaga w jego realizacji. Udowodnił również, że każda walka zaczyna się od siebie, wygrywając z własnymi słabościami i otyłością. Teraz jako trener osobisty zachęca innych do zmiany stylu życia i motywuje do pracy nad sobą. Jego specjalnością jest kształtowanie sylwetki oraz odchudzanie.

Magdalena Burska 

Magister fizjoterapii. Obecnie podejmuje studia doktoranckie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od dziecka zafascynowana sportem pod każdą postacią. W wieku 5 lat rozpoczęła treningi z akrobatyki sportowej, następnie swoje zainteresowania skierowała na ćwiczenia lekkoatletyczne. Później pojawiła się salsa oraz inne kubańskie rytmy. Ma ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej, sportów siłowych – trener personalny. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach nie tylko związanych ze sportem ale również fizjoterapią.

Najważniejsze dla niej są profesjonalizm, dobra zabawa i uśmiech aby w końcu dotrzeć do zamierzonego celu. W wolnych chwilach odpoczywa na korcie do squash’a lub relaksuje się na basenie.

 

Sebastian Kopeć

Absolwent AWF Katowice, instruktor pływania. Czynnie gara w tenis ziemny, a w sezonie zimowym hokeista. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę na studiach z rehabilitacji narządu ruchu. W chwili obecnej realizuje się w roli taty. Całe jego życie prywatne, jak i zawodowe związane jest ze sportem. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z ludźmi i uparcie dąży do celu. Z własnego doświadczenia i zdobytej wiedzy teoretycznej wie jak skutecznie zaplanować i przeprowadzić indywidualne treningi. Cały czas pogłębia swoją wiedze w dziedzinie sportu i rehabilitacji.